Alus iesala ekstrakti

Tie ir dabiski produkti, kurus pielieto kā pārtikas rūpniecībā, tā arī farmācijā un kosmetoloģijā. To sortiments ir pietiekami bagāts. Taču dotajā gadījumā runa iet par  apiņu iesala ekstraktiem, kurus izmanto alus pagatavošanai. Tā ir gatava alus misa. Tieši to arī izmanto kā pamat izejvielu mājas alus darītavās. Starp citu, iesala ekstrakti ļauj pagatavot jebkuras šķirnes alu. Tāpēc speciālisti iesaka, lai rezervē būtu dažādi iesala ekstraktu veidi, nekā dažādu veidu iesals, no kura var iegūt tādu pašu šķirņu alu. Mēs piedāvājam lielu iesala ekstraktu sortimentu, ar kuru Jūs variet iepazīties šeit.

 

Alus ekstrakts alus pagatavošanai mājas alus darītavās ir maisījums no dabīgajiem iesala un apiņa ekstraktiem, kuri tika iegūti atbilstoši jaunākajām tehnoloģijām, kas garantē cilvēka organismam tik ļoti nepieciešamo minerālvielu un vitamīnu saglabāšanu tajos.

 

Speciālisti no Veselības aizsardzības institūta Kanādā regulāri veic testus, lai pārbaudītu alus pagatavošanai nepieciešamā maisījuma sastāvdaļu kvalitāti. Jāatzīmē, ka testu rezultāti vienmēr novērtēja produkta kvalitāti tikai uz izcili.